Vyriškas sezonas

Vyriškas sezonas

5,79 € 19,99 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Vyriškas sezonas
Žanras: Kriminalinis trileris
Gamintojas: Acme
Originalo kalba: Rusų
Pavadinimas originalo kalba: Velvet Revolution
Kalbos: Lietuvių, rusų
Režisierius: Oleg Stepchenko
Anotacija:
„Vyrų sezonas“ – naujas ultramodernus rusų veiksmo trileris, niekuo nenusileidžiantis populiariausiems Holivudo veiksmo filmams!
 
Eilinis narkobaronas golfo lazdos pagalba “auklėja” pavaldinį. Vargšas nusikalto tik tuo, kad nesugebėjo išsaugoti mobilaus telefono, kurį iš jo konfiskavo valstybės saugumo agentas Veršininas (akt. Aleksej Kravčenko).
Gangsteris, nubaustas boso, niekaip nesuvokia ryšio tarp tokios, atrodo, menkos kaltės ir tiesiog nežmoniškos bausmės. Tuo tarpu ir saugumo agentas Veršininas net neįtaria, jog konfiskuotasis telefonas tapo lemtingu jo gyvenime... Kas galėjo pagalvoti, kad mobilus telefonas gali būti pavojingesnis už atominę bombą?
Saugumo agentui staiga “nei iš šio nei iš to” ima ypatingai nesisekti. Atrodo, kad ir taip pavojingos situacijos jo darbe dabar tapo gyvenimo ar mirties užduotimis. Kasdien vyrui reikia labai pasistengti, kad išliktų gyvas. Namuose taip pat ne pyragai - Veršinino žmona (akt. Viktorija Tolstoganova) įniko į narkotikus, o su paaugle dukra (akt. Ana Čipovskaja) visiškai neįmanoma susikalbėti.
Žlugus vienai eilinei operacijai, kuriai vadovavo Veršininas, valdžia nusprendžia pakeisti agentą. Tačiau jam tai atrodo įtartina: operacija buvo iki smulkmenų suplanuota. Ji negalėjo taip paprastai nenusisekti. O dar ir tas neapleidžiantis jausmas lyg kas nors labai stengtusi it netyčia įsodinti kulką. Kas pakišo agentą Veršininą ?
Pakeisti Veršininą atsiunčiamas agentas Suvorovcevas (akt. Aleksej Petruchin). Jis nenuspėjamas – jo veidas neišduoda emocijų, o akyse neįskaitysi minčių. Panašu, jog pagrindiniai herojai neras bendros kalbos...
Tačiau pyktis ir kovoti tarpusavyje nėra kada. Vyrams kartu teks stoti į mūšį prieš visą pogrindinį nusikalstamą pasaulį. Veršininui ir Suvorovcevui teks pasikliauti vienas kitu, jei nori išspręsti vis labiau susipinančią nusikaltimų raizgalynę ir išsrėbti užvirusią košę.
Aiškėjantis tarpvalstybinis sąmokslas parodo tikruosius priešų, draugų ir kolegų veidus, atskleidžia tikruosius jų interesus ir motyvus. Išaiškėjusi paslaptis parodo kas yra kas, įtampa, greitis, specialieji efektai ir kaskadininkų triukai neleidžia atsikvėpti, o tarptautinės politikos scena nušvinta naujoje šviesoje...
 
   
 
 
Titrų kalbos: Lietuvių, latvių, estų, rusų
Aktoriai: Alexey Kravchenko, Alexey A. Petrukhin
Išleidimo metai: 2005
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai