Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje

Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje

7,21 € 24,89 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje
Studio: Columbia/TriStar
Žanras: Komedija
Anotacija:

Djusas Bigalo laimingo atsitiktinumo dėka tapęs žigolo toliau kyla karjeros laipteliais: „Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje“ – linksmosios komedijos „Vyras už pinigus“ tęsinys.

Djusas (akt. Robas Šnaideris), turintis įgimtą talentą suteikti malonumą moterims, sėkmingai debiutavo žigolo versle. Tačiau vyriškis vis dar stokoja patirties, todėl yra nusiunčiamas į Europą, į žigolo mokyklą. Čia jis tikisi įgyti išsilavinimą, vertą tikro žigolo.

Tačiau... Atvykęs į Europą ir įstojęs į žigolo mokyklą, Djusas supranta, jog ne viskas taip paprasta, kaip rodėsi iš pradžių. Naujokas iš Amerikos sužino, kad Europoje egzistuoja slapta žigolo sąjunga. Djuso, kaip naujoko, ir dar iš užjūrio padėtis ne kokia – jis Europos žigolo draugijoje užima pačią žemiausią pakopą. Europiečiai priešiškai nusiteikę prieš visokio plauko atvykėlius.

Lyg to būtų negana, paaiškėja, jog nežinomas žudikas vieną po kito „galabija“ aukščiausios klasės žigolo! Djusas gali būti ramus – jam kaip žemiausios klasės vyrui už pinigus niekas negresia. Bet ar tikrai Djusas visiškai ramus? Gal ir būtų, jei ne viena smulkmena - pagrindinis įtariamasis žigoložudysčių byloje yra buvęs Djuso suteneris T.J. Hiksas (akt. Edis Grifinas)!

T.J. Hiksas prieš keletą metų ėmęsis naujo romantiško verslo Amsterdamo kanaluose, dabar kaltinamas garsiausių Europos žigolo žudymu. Djusas negali tuo patikėti, kas jau kas, o T.J. tikrai nėra žudikas ! Žigolo užsibrėžia tikslą padėti išteisinti T.J. Hiksą ir grąžinti jam gerą vardą.

Kaip tik šios suirutės metu amerikietį žigolo lyg širšės medų užpuola europietės, ištroškusios egzotikos. Djuso įgimtam žavesiui ir sugebėjimui pamaloninti moteris daug reklamos nereikėjo ir paprastas žemiausios klasės vyras už pinigus tampa paklausiausia naujiena Europoje! O tuo pačiu ir žigolo žudiko taikiniu....

Kaip bebūtų keista, tarp įvairiausių keistų, pamišusių ir šiaip trenktų savo klienčių romantiškasis Djusas sutinka nuostabią moterį, pažadinančią romantiškus žigolo jausmus. Tačiau gražuolė Eva (akt. Hana Verbum) kenčia dėl persekiojimo manijos...

Vyrui už pinigus Djusui Bigalo prireiks nemažai jėgų, apsukrumo ir kantrybės, kad suspėtų viską: kovoti su priešiška žigolo sąjunga, išgelbėti savo draugą sutenerį T.J. Hiksą, išsiaiškinti tikrąjį žigolo žudiką maniaką, atsiginti nuo plūstančių išprotėjusių Europos klienčių ir dar rasti laiko nelaimingai gražuolei Evai!
 
    
Publisher: Sony Pictures Home Video
Išleidimo metai: 2006
Aktoriai: Rob Schneider, Eddie Griffin, Til Schweiger, Carlos Ponce
Pavadinimas originalo kalba: Deuce Bigalow: European Gigolo
Kalbos: Rusų
Režisierius: Mike Bigelow
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai