Vyrai, kurie spokso į ožkas

Vyrai, kurie spokso į ožkas

5,79 € 19,99 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Vyrai, kurie spokso į ožkas
Pavadinimas originalo kalba: The Men Who Stare At Goats
Aktoriai: George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges
Aprašymas: Trumpas aprašymas

Žurnalistas Irake susipažįsta su vyru, kuris tvirtina, kad tarnavo JAV kariuomenės Naujosios Žemės armijoje, dalinyje, kuriame dirba žmonės, turintys paranormalių sugebėjimų. Tai gali tapti sensacinga istorija, kuri pasitaiko tik kartą gyvenime...

Pilnas aprašymas

Bobas Viltonas (akt. Ewan McGregor) dirba žurnalistu Artimuosiuose Rytuose - Irake. Visai neseniai žlugo jo santuoka, tad vyras bando užsimiršti darbe ir atsiduoda jam visa esybe. Atsidavimas nenueina veltui - Bobas susipažįsta su keistuoliu Linu Kesidžiu (akt. George Clooney). Linas teigia, kad Irako karo metu jis tarnavo specialiame JAV kariuomenės dalinyje, vadinamame Naujosios Žemės Armija. Šis dalinys ypatingas tuo, jog visi jame tarnaujantys kariai turi ypatingų galių - jie kariai, su išlavintais telepatiniais gebėjimais. Teoriškai šis ypatingai slaptas dalinys galėjo per atstumą šnipinėti priešus, nužudyti, pasitelkę žvilgsnio galią, infiltruotis į priešo gretas, tačiau dvasia, o ne kūnu.

Linas taip pat papasakoja Bobui apie legendinį Bilą Džangą (akt. Jeff Bridges) - žmogų, kuriam atėjo mintis iš esmės pakeisti kariuomenės veidą ir paversti ją ne ginklais žvanginančia, o psichinėm galiom pasižyminčia jėga. Bilas - Vietnamo karo veteranas, matęs tokių dalykų, kurių galbūt niekam neteko patirti. Galbūt tai ir įkvėpė jį pakeisti karybos principus visiems laikams.

Bilas buvo ir Lino mokytojas. Linas susidomėjusiam žurnalistui parodo video juostą, kurioje nufilmuota, kaip žvilgsniu nužudomas ožys ir žiurkėnas. Bobui nelieka nieko kito, kaip patikėti tuo, kas jam sakoma. Jį uždega Lino susižavėjimas ir atsidavimas naujajai kariuomenės idėjai. Tad netrukus abu atsiduria karo zonoje: vieną į frontą atveda įsitikinimas, kad laikas pakeisti „ginkluotę" ir pasitelkti naujus kovos būdus, o kitą masina galimybė parašyti sensacingą tiriamąjį straipsnį.

Ir nuotykiai prasideda...

„Vyrai, kurie spokso į ožkas" - politinė satyra, nufilmuota pagal Jon Ronsono , „The Guardian" žurnalisto, 2004 m. pasirodžiusį romaną. Jis teigia, jog šį romaną parašyti jį įkvėpė dokumentinis BBC televizijos serialas, kuriame atsargos generolas Albert Stubblebineas III pasakojo apie psichinių galių panaudojimą kariuomenėje.
Trukmė: 90 min.
Išleidimo metai: 2010
Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų, latvių
Titrų kalbos: Lietuvių, rusų, latvių, estų
Režisierius: Grant Heslov
Žanras: Komedija
Gamintojas: ACME
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai