Vidinis meilės balsas

Vidinis meilės balsas

4,43 € 15,30 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Vidinis meilės balsas
Leidykla: Katalikų pasaulio leidiniai
Autoriai: Henri J. M. Nouwen
Anotacija: Tai Henrio J. M. Nouweno slaptasis dienoraštis. Jis buvo rašomas sunkiausiu gyvenimo tarpsniu, autoriui staiga praradus savigarbą, norą gyventi ir dirbti, pojūtį, kad jis mylimas, ir viltį, dedamą į Dievą. Nors ir kankinamas baimės ir nevilties, jis vis dėlto sugebėjo rašyti dienoraštį, kasdien pasižymėdamas dvasinius priesakus sau pačiam, atkurdamas savo pokalbius su draugais ir rėmėjais.

Daugiau kaip aštuonerius metus Nouwenas manė, kad tai, kas parašyta, pernelyg netašyta ir privatu, kad būtų galima dalytis su kitais. Vietoj to jis paskelbė Sūnaus palaidūno sugrįžimą, kuriame išdėstytos kai kurios įžvalgos, įgytos psichinės ir dvasinės krizės metu. Bet draugai ėmė klausinėti: „Kodėl slepi savo kančią nuo daugybės žmonių, subrandintų tavo dvasinių įžvalgų? Argi nepatirtų daugelis paguodos, sužinoję, kokia intriga buvo tavo vidinė kova?“ Aibei vyrų ir moterų, turinčių išgyventi skausmą dėl nutrūkusių santykių ar kenčiančių dėl mylimojo netekties, Vidinis meilės balsas įkvepia naujos drąsos, netgi naujos gyvybės.

Henri J. M. Nouwen (Henris Nuvenas) buvo katalikų dvasininkas, dėstęs keliuose dvasiniuose institutuose ir universitetuose savo gimtuosiuose Nyderlanduose ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Paskutinius gyvenimo metus praleido drauge su dvasinės ir fizinės negalios žmonėmis L’Arche Daybreak bendruomenėje (Torontas, Kanada). Parašė daug knygų apie dvasinį gyvenimą, tarp jų 'Sužeistas gydytojas' (The Wounded Healer) ir 'Sūnaus palaidūno sugrįžimas' (The Return of the Prodigal Son).
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9955-29-036-0
Puslapių skaičius: 136
Formatas: 13x20
Vertėjas: Petras Račius
Išleidimo metai: 2009
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai