Uždaras ratas

Uždaras ratas

4,34 € 14,99 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Uždaras ratas
Žanras: Trileris
Gamintojas: Alma littera
Originalo kalba: Prancūzų
Pavadinimas originalo kalba: Le Premier Cercle
Kalbos: Lietuvių, rusų
Režisierius: Laurent Tuel
Anotacija:

Prabangūs automobiliai, jūra, saulė tėra išorinis spindesys. Milui Malakianui (akt. Jean Reno) svarbiausia jo klanas ir šeima. Įgyvendinęs didžiulę aferą, klano valdžią jis ketina perduoti į vienintelio likusio sūnaus Antono (akt. Gaspard Ulliel) rankas. Tačiau šis trokšta kitokio gyvenimo. Nuo tėvo slepiama meilė Elodi (akt. Vahina Giocante) jam atveria akis, koks žiaurus tėvo pasaulis ir į kokią aklavietę veda jam tėvo primetamas kelias. Antonas ryžtasi palikti klaną, tačiau tėvas nelinkęs leisti sūnui peržengti uždaro rato ribų. Vienintelis Antonui likęs kelias ištrūkti - išduoti savus.

Nors nesuklystumėte šį filmą pavadinę „Krikštatėviu" prancūzišku stiliumi, tai nėra tiesiog dar vienas filmas apie mafija. Žiūrėdami "Uždarą ratą" išvysite visko: ir puikių veiksmo scenų, ir dėmesį prikaustantį scenarijų, priešpriešą tėvo ir sūnaus santykiuose, kartų konfliktą, vidinę kovę...

Į klausimą, kodėl pasirinktas trilerio žanras, filmo režisierius Laurent Tuel atsako:„Nes šio žanro filme jausmai gali būti reiškiami labai stipriai. Retai nuo šeimos atsiskiriama ramiai: mano filme durys netrankomos, bet aidi pistoleto šūviai. Kalbamasi ir išvadų prieinama ne kartu žvejojant, vaikščiojantis miške ar vakarieniaujant... Kartu vykdomas apiplėšimas padeda tėvui ir sūnui suvokti kaip pašliję jų santykiai.
 
     
Titrų kalbos: Lietuvių, latvių, estų, rusų
Aktoriai: Jean Reno, Gaspard Ulliel, Vahina Giocante
Išleidimo metai: 2009
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai