Tikėjimo slėpinys

Tikėjimo slėpinys

4,81 € 16,61 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Tikėjimo slėpinys
Autoriai: Tadeusz Dajczer
Leidykla: Katalikų pasaulio leidiniai
Anotacija: Skirtingai nei kitose knygose apie Eucharistiją, svarbiausia Tikėjimo slėpinio tema – žmogaus atsivėrimas šiam Sakramentui arba jo nusiteikimas priimti Sakramento malones.

Eucharistija – vis dar neatrasta žemė, nežinomas pasaulis. Norint gyventi Eucharistija, reikia įsiklausyti į malonės balsą, kuris ragina: įženk į tą neatrastą žemę, ženk pirmą, antrą, trečią žingsnį, ir Jis ims tave vesti. Jis, tavo Dievas, prisikėlęs iš numirusių, taigi nugalėjęs visas kliūtis ir dabar norintis atskleisti tau tą stulbinančią, ant altoriaus vykstančią tikrovę.

Knygoje pasakojama, kaip atsiverti ant altoriaus ir tabernakulyje esančiam Dievui, kaip nesipriešinti malonei. Autorius ne tik pateikė žinomas tikėjimo tiesas apie Švč. Eucharistiją, rimtų teologinių išaiškinimų ir autoritetų liudijimų, bet padarė tai naujai, sukrečiančia jėga: kalba labiau sau nei skaitytojui, todėl stipriau jį jaudina.

Kunigas Tadeušas Dajčeris (Tadeusz Dajczer) gimė 1931 m. Baigęs Teologijos fakultetą Varšuvoje, studijavo Romos Grigaliaus universitete ir įgijo daktaro laipsnį. Daug metų dėstė Varšuvos Katalikų teologijos akademijoje ir Kardinolo Stefano Višinskio universitete. 1994 m. Lenkijos Respublikos prezidentas suteikė jam teologijos profesoriaus laipsnį.
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9955-29-099-5
Išleidimo metai: 2009
Formatas: 13x20
Vertėjas: Teresėlė Danguolė Šniūrevičienė
Puslapių skaičius: 120
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai