Šalti apkabinimai

Šalti apkabinimai

5,79 € 19,99 Lt
Išparduota
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Šalti apkabinimai
Žanras: Drama
Gamintojas: Acme
Originalo kalba: Ispanų - www.keistoteka.lt
Pavadinimas originalo kalba: Los abrazos rotos
Kalbos: Latvių, rusų, lietuvių
Režisierius: Pedro Almodóvar
Anotacija:

Žymus scenaristas ir režisierius gyveno dviem vardais: tikruoju, Mateo Blanko, bei žaismingu Hario Keino slapyvardžiu, kuriuo pasirašinėjo savo romanus, pjeses ir scenarijus. Po baisios autovarijos, kurioje  prarado regėjimą ir savo gyvenimo moterį, mielas liko tik slapyvardis - jam buvo kur kas lengviau galvoti, kad Mateo žuvo kartu su mylimąja. Praėjus 14 metų jis visgi prisimena praeitį ir savo padėjėjui papasakoja fatališką meilės keturkampio istoriją, kurioje susipina aistra, pavydas, nepamirštos paslaptys, klasta ir kaltės jausmas.

Maestro Pedro Almodovaras, įtakingiausias ispanų režisierius po legendinio Luiso Bunuelio, šiame, jau 17-ame filme meniškai sudėliojo asmeninius išgyvenimus, šmaikščius pastebėjimus ir neišsenkančią meilę kinui.  Kaip ir "Blogame auklėjime", jis naudoja mėgstamą pasakojimo struktūrą- "filmas filme". Dar genialiau sukomplikuotame ambicingame siužete vingiuoja aistringi jausmų labirintai šiandieniniame Madride, tragiškai finišavusios praeities prisiminimai, nenuspėjamos intrigos dramos "Merginos ir lagaminai" filmavimo aikštelėje, užbaigto filmo epizodai ir miela dovanėlė komedijos "Moterys ties nervinės krizės riba" gerbėjams.

Mylimiausia mūza Penelope Cruz ("Sugrįžimas", "Visa tiesa apie mano mamą", "Virpantys kūnai") gundo akis sudėtingu vaidmeniu ir demonstruoja gausybę skirtingų veidų. Ji yra graži neturtinga moteris, vardan tikslo manipuliuojanti meilužė, greitai išgarsėti trokštanti aktorė, pavojingame meilės trikampyje su prodiuseriu ir režisieriumi įsipainiojusi gražuolė. Tai yra kinas iš didžiosios raidės. Gyvenimo, meilės ir mirties tango.
 
   
Titrų kalbos: Lietuvių, latvių, estų, rusų
Išleidimo metai: 2010
Aktoriai: Penélope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai