Psichoterapija

Psichoterapija

10,11 € 34,91 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Psichoterapija
Žanras: Komedija
Pavadinimas originalo kalba: Anger Management
Kalbos: Rusų
Režisierius: Peter Segal
Studio: Columbia/TriStar
Anotacija:

Šokiruojančioje komedijoje “Psicho terapija” Adam Sandler ir Jack Nicholson suvaidino pacientą ir psichoterapeutą: tik sunku suprasti kuris iš jų ligonis, o kuris gydytojas...

Deivid Buznik yra paprasto ramaus būdo, gerai su žmonėmis sutariantis vaikinas. Tačiau kartais ir ramių žmonių kantrybė baigiasi… Po įvykusio konflikto lėktuve, Deivid teismo nuosprendžiu buvo rekomenduotas lankyti psichoterapeuto Daktaro Budžio Rydelio seansus, kuriuose lankosi daugybė ekscentriškų ir nenuspėjamų vyrų bei moterų. Daktaro netradiciniai gydymo metodai glumina Deividą, tačiau jam belieka rinktis: psichoterapija ar kalėjimas? Nuo tada ir prasideda tikrasis košmariškas, beprotiškas vyruko gyvenimas.

Taigi, Budi Rydel noriai padeda vaikinui kovoti su jo vidiniais demonais. Pats daktaras atrodo neturėjo savų vidinių demonų, kol jo dėmesio nepatraukė paciento mergina Linda.
Gašlūs Budžio komentarai apie Lindą siutina Deividą ir verčia jį siaubingai pykti. Kadangi psichoterapeutas nejausdamas ribų nueina per toli, Deivid turi nuspręsti ką gi jam daryti: grįžti atgal ir užsidaryti savo senajame kiaute ar pasikeisti?

Ar daktaras Rydel kažką supainiojo ir pasirinko neteisingą gydymo metodą ar toks ir buvo jo planas? Juk įmanoma, kad ir pats terapeutas yra ne ką sveikesnis nei jo pacientai…

“Kas padarė “Psicho terapijosidėją linksma ir patrauklia?” – klausia filmo scenarijaus autorius Deivid Dorfman, - “sumanymas suporuoti ramiausią pasaulyje vaikiną su psichoterapeutu, kuris gali išvesti žmogų ne tik iš kantrybės, bet ir iš proto”.

Jei jūsų kolektyve ar šeimoje yra nors vienas psichas… jis tikrai pasveiks!
Tereikia jį atvesti į legendinio aktoriaus Džeko Nikolsono psichoterapijos seansus!!!

Publisher: Sony Pictures Home Video
Aktoriai: Adam Sandler, Luis Guzmán, Marisa Tomei, Jack Nicholson
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai