Penktadienio vakaro mezgimo klubas

Penktadienio vakaro mezgimo klubas

6,80 € 23,48 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Penktadienio vakaro mezgimo klubas
ISBN: 978-9955340256
Išleidimo metai: 2007
Puslapių skaičius: 447
Formatas: 15x22
Įrišimas: Kietas, su aplanku
Vertėjas: Iš anglų kalbos vertė Dalė Virginija Jakutienė
Anotacija:

Volker ir Duktė“ - tai nedidelė Džordžijos Volker verpalų parduotuvė, jaukiai įsikūrusi Manheteno Aukštutiniame Vest Saide. Mintis įsteigti Penktadienio Vakaro Mezgimo Klubą kilo, kai viena iš nuolatinių Džordžijos pirkėjų užėjo į parduotuvę gauti patarimo, o vėliau gavo ir daug daugiau. Tad dabar kartą per savaitę jos susirenka toliau vykdyti savo naujausių mezgimo projektų ir paplepėti - kartais ir pasiginčyti - apie savo meilės ir gyvenimo reikalus, ir apie šį tą daugiau.

Džordžija dirba daug, ji sukasi kaip voverė tarp parduotuvės ir namų rūpesčių, viena augina paauglę dukterį Dakotą. Ačiū likimui už Anitą, globėją ir mielą draugę, ir už kitas klubo nares, tokias skirtingas, kaip tie verpalai parduotuvės lentynose. Tai Perė, būsimoji teisės studentė, tapusi rankinių dizainere. Tai Darvina, nuošaliai besilaikanti jauna mokslininkė, tirianti moterų vaidmens istoriją. Tai Liusė, smulki, rami moteris, puoselėjanti savas paslaptis. Tačiau nelauktos permainos sutrikdo šių moterų gyvenimą ir ramus parduotuvės pasaulis subyra kaip sniego kamuolys. Grįžta Džeimsas, buvęs Džordžijos vaikinas ir dukters tėvas, ir nusprendžia ištaisyti savo gyvenimo klaidą. Atnaujinti draugystę su Džordžija nori Ket, buvusi mokyklos draugė, dabar jau turtuolio iš Parko aveniu žmona, kadaise įskaudinusi Džordžiją. Anitai tenka stoti akistaton su gilėjančiu (ir abipusiu) jausmu Marčiui, geraširdžiui kaimyninės kulinarijos parduotuvės savininkui. O kai atsitinka niekieno nelauktas įvykis, jos visos supranta, jog ne tik sukūrė mezgimo klubą, bet ir tapo lyg tikros seserys.

„Akių užnėrimas“ (ištrauka)
Vienintelis būdas pradėti yra suimti pirštais siūlą ir užnerti kilputę. Ir eini toliau. Kaip gyvenime. Suprantama, ne kiekviena pradžia vienoda: yra daugybė būdų akims užnerti, jie priklauso nuo meistriškumo, rašto, ar šis būdas išmėgintas ir pasiteisinęs. Ką noriu pasakyti? Kartais tai, kas tinka vienam mezginiui, netiks kitam. Turi bandyti ir žiūrėti, kaip geriausia. Bet nepaisant to, kokį metodą pasirinksi, išlieka vienas panašumas: arba mėgini, arba ne. Todėl užnerk kilpą, po to užnerk dar visą eilę tokių kilpų ir tada kitu virbalu išmegzk per jas akis. Akių užnėrimas yra ne tik įgūdžio, bet ir tikėjimo savimi šuolis.
Autoriai: Kate Jacobs
Leidykla: Versus aureus
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai