Neužmirštami Suvalkijos vardai

Neužmirštami Suvalkijos vardai

8,40 € 29,00 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Neužmirštami Suvalkijos vardai
Autoriai: Justinas Sajauskas
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Anotacija:

Partizanų, ryšininkų, rezistencinės kovos rėmėjų gyvenimai miniatiūrų romane


Literatūrinės miniatiūros vaizdingai perteikia buvusių partizanų, ryšininkų, rezistencinės kovos rėmėjų gyvenimą, pokario Lietuvos realybę. Beatodairiška drąsa ir bailumas, ištikimybė laisvės idealams ir išdavystės, rimti apmąstymai ir šelmiška šypsenėlė, tikrumas ir meninė išmonė – visa tai susiję, susipynę, o gal sąmoningai supinta, kad galėtume lyginti ir susivokti. To laiko įvykių autorius nesistengia nei lakuoti, nei menkinti. Jis liudija – jautriai ir kūrybiškai.


„Justino Sajausko miniatiūrų knygoje tragiški, kartais ir žiaurūs dalykai išreiškiami lakonišku, netgi minimalistiniu pasakojimu; neretai esmę savitai perteikia ar bent nuspalvina paskutinis sakinys. Stulbina, kad literatūriškai įspūdingiausias kūrinys apie pokario partizanus minimalistinės stilistikos atradimais kai kuo netikėtai artimas klasikinei Rytų poetikai.“ – Laimantas Jonušys


Apie autorių: Justinas Sajauskas gimė 1944 m. Lietuvos pasienio miestelyje Kalvarijoje. 1949 m. kartu su motina, broliais ir seserimi buvo ištremtas į Sibirą, iš kurio grįžo 1957-aisiais. Grįžęs mokėsi Marijampolėje (tuometiniame Kapsuke) ir Vilniuje, kur Universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Šiuo metu gyvena Marijampolėje. Muziejininkas.


1979 m. debiutavo kaip novelistas, 1994 m. išleido apsakymų knygą „Prūs-ja“. Kitos knygos – „Suvalkijos geografija“ (2001), „Užkritę lapai“ (2007), istorinis romanas „Voverė ant vilkų tako“ (2009). Minėtinas apsakymas „1009“ ir 2012 m. kartu su broliu Stanislovu išleistas albumas „Marijampolė: partizaninis karas“.


Lietuvos rašytojų sąjungos narys nuo 2001 m.


Išleidimo metai: 2014
ISBN: 978-9986-39-796-0
Puslapių skaičius: 328
Įrišimas: kietas
Formatas: 21.7 cm x 14.5 cm x 3.3 cm
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai