Mano mažytė žmona

Mano mažytė žmona

8,69 € 30,00 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Mano mažytė žmona
Žanras: Drama
Gamintojas: Acme
Originalo kalba: Lietuvių
Kalbos: Lietuvių, rusų
Režisierius: Raimundas Banionis
Anotacija:

Kaune, Laisvės alėjoje, susipažįsta dar mokykloje besimokanti Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė) ir studentas Linas (akt. Saulius Balandis). Norėdama nuslėpti, kad yra kilusi iš vargingai besiverčiančios, išgertuvių nevengiančios šeimos, Rūta prisistato esanti profesoriaus duktė. Net ir paaiškėjusi tiesa nesutrukdo šiai atsitiktinei pažinčiai peraugti į stiprų jausmą, pajėgų įveikti visas kliūtis.

„Mano mažytė žmona" - tai debiutinis Raimundo Banionio pilnametražis filmas apie jaunus žmones, apie meilę, svajones ir jaunatvišką maištą. 1986 m. Minske vykusiame sąjunginiame kino festivalyje filmas buvo apdovanotas už geriausią debiutą.

Tai dar vienas filmas iš „Auksinės lietuviško kino kolekcijos", kurioje leidžiami žymiausi XX a. lietuvių režisierių kino filmai, tikra Lietuvos kino klasika.

Visas šio filmo teisių turėtojo (UAB „LIETUVOS KINO STUDIJA") pelnas, surinktas iš „Auksinės lietuviško kino kolekcijos" pardavimo, bus skirtas klasikiniams lietuviškiems filmams atnaujinti bei skaitmenizuoti.
 
   
Aktoriai: Ingeborga Dapkūnaitė, Eleonora Koriznaitė, Saulius Balandis
Išleidimo metai: 2009
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai