Koketės

Koketės

10,11 € 34,91 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Koketės
Žanras: Romantinė komedija
Pavadinimas originalo kalba: The Sweetest Thing
Kalbos: Rusų
Režisierius: Roger Kumble
Studio: Columbia/TriStar
Anotacija:

Kai reikalas pasiekia susitikinėjimą, Kristina Volters vadovaujasi auksine taisykle: vengti Pono “Teisinguolio” (iš angl. kl. “Mr. Right”), o susikoncentruoti ties Ponu “Nedelsiant” (iš angl. kl. “Mr. Right Now”).

Tai tęsiasi iki vienos lemtingos nakties naktiniame klube, kur ji sutinka vaikiną. Nors pažintis buvo trumpa (tęsėsi tik kelias minutes), tačiau ji kažką paliko Kristinos širdyje. Tačiau kol ji pati tai suvokia, vaikino jau neberanda. Jis kažkur dingsta.

Mergina su savo geriausia drauge Kortni nusprendžia nusižengti taisyklėms ir išvažiuoja jo ieškoti. Kelionė laukia tolima pakeliui jos patiria daugybę smagių nuotykių, keletą nelaimingų nutikimų, sutinka įdomių žmonių ir pagaliau atranda JĮ tik tikrai ne tokioj aplinkoj, kokioj merginos tikėjosi.

KRISTINA Drąsi, pasitikinti savimi, profesionali, seksuali – iš šalies žiūrint Jūs pastebėsite, jog visa tai ji turi. Bet po keleto nelaimingų išsiskyrimų su vaikinais, jos svajonės apie tikrąją meilę žlunga. Ji nenustoja savęs klausinėti: ar kada nors pasirodys jos gyvenime TAS VIENINTELIS? Ar jai reikia orientuotis į tai ką ji sutinka čia ir dabar?

KORTNI Lengvabūdiška Kortni, geriausia Kristinos draugė, pasimatymų atžvilgiu vadovaujasi savomis taisyklėmis: susitikinėk ir kuo dažniau! Jos darbo specifika – advokatė skyrybų srityje – padarė savo. Mergina tapo itin atsargi ir ciniška romantikos atžvilgiu. Tačiau ji greičiausiai suvokia visą esmę draugės Kristinos atveju ir būtent ji paskatina imtis priemonių beieškant TO VIENINTELIO.

DŽEINĖ Mergina lieka nakčiai pas savo mylimą vaikiną, o jis ją palieka. Džeinė sugniuždyta. Ji pasineria į knygos “Tikra meilė: 10 patarimų” skaitymą. Bet čia pasirodo Kristina ir Kortni – geros jos draugės – ir liepia mesti knygą į šalį. Jos Džeinei pataria kai ką kita ir tai apverčia merginos gyvenimą aukštyn kojomis.

Publisher: Sony Pictures Home Video
Aktoriai: Cameron Diaz, Thomas Jane, Selma Blair, Christina Applegate
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai