Kelionių užrašai

Kelionių užrašai

10,57 € 36,50 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Kelionių užrašai
Autoriai: Pulgis Andriušis
Leidykla: Bonus animus
Anotacija:

Vokietija, Prancūzija, Italija, Marokas, Didžioji Britanija ir Ispanija – šalys, kurias 1929 – 1937 m. aplankė kelionės pradžioje studentas, vėliau žurnalistas Pulgis Andriušis. Spaudoje skelbti šių kelionių reportažai ir įspūdžiai padėjo autoriui tapti vienu žinomiausių to meto Lietuvos plunksnos meistrų net neišleidus autorinės knygos, o apie jo grįžimą iš eilinės kelionės laikraščiai pranešdavo lyg apie svarbiausią įvykį.


Nieko stebėtina, nes P. Andriušio kelionių tekstai – tarsi maži literatūriniai perliukai, parašyti su autoriui būdingu šmaikštumu, dėmesiu detalėms, lyg žodžiais tapyti paveikslai, kuriais žavėjosi ne tik jo amžininkas, dabar didžiuoju lietuvių literatūros estetu tituluojamas Antanas Vaičiulaitis, bet ir ,,Ūkininko patarėjo“ prenumeratorius iš pa Utenas.


Praėjus keliems dešimtmečiams publikuojami P. Andriušio kelionių aprašymai – puiki galimybė ne tik pažinti dar vieną jo kūrybinio palikimo dalį, bet kartu su autoriumi paklaidžioti po daugeliui šiandieninių lietuvių gerai pažįstamas šalis ir pažvelgti į jas nubraukus laiko dulkes.

Išleidimo metai: 2013
ISBN: 9789955754275
Puslapių skaičius: 502
Įrišimas: Minkštas
Formatas: 14x21
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai