Pagalba

PIRKĖJO REGISTRACIJA


Norint nupirkti sukrautas Jūsų krepšelyje prekes, Jums būtina užsiregistruoti.

 

Jeigu jau esate užsiregistravę, pirkdami prekes laukelyje “Pirkėjų prisijungimas” įrašykite vardą, kuriuo registravotės, ir slaptažodį.

 

Jeigu nesate užsiregistravę, įsidėjus prekes į prekių krepšelį, ir norint jas pirkti, Jums teks užsiregistruoti.

Internetinės prekybos sistemoje "Super.lt" dalyvauja įvairūs tiekėjai, turintys savo sandėlius, todėl kai kurių prekių pirkėjai negali dėti vieną krepšelį. Kol kas iš vieno tiekėjo siunčiamos visos knygos, o visa kompiuterinė, vaizdo, garso, foto, buitinė technika, biuro įranga, telefonai ir navigacinės sistemos siunčiamos iš kito tiekėjo. Taigi knygas ir techniką reikia dėti į atskirus krepšelius.

 

KAIP SURASTI PREKĘ, SUKRAUTI KREPŠELĮ IR UŽSISAKYTI


Prekių galite ieškoti teminiame kataloge arba “Paieškos” laukelyje. Galima knygų paieška pagal pavadinimą, autorių, leidyklą; muzikos paieška pagal pavadinimą, atlikėją, grupę, kompozitorių; DVD paieška pagal pavadinimą, atlikėją, grupę, kompozitorių, režisierių; žaidimų paieška pagal pavadinimą ir gamintoją. “Paieškos” laukelyje pakanka įrašyti žodžio pradžią, taip pat galima įrašyti visą žodį ar net kelis žodžius.

 

Atradę prekę ir spustelėję jos pavadinimą, pamatysite platesnį jos aprašą.

 

Jeigu prekė Jums patiko ir nusprendėte ją pirkti, spauskite “Krepšelis”. Prekė atsidurs “krepšelyje”, o Jūs galėsite tęsti paiešką - grįžti atgal į prekių katalogą arba vėl pasinaudoti “Paieškos” funkcija.

 

Jei persigalvojote - visuomet galite keisti pirkinių “krepšelio” turinį. Egzempliorių skaičių galima pakeisti, įrašius norimą skaičių į lauką "Kiekis" ir paspaudus "Pakeisti kiekį". Išimti prekę iš krepšelio galima užsakomos prekės eilutėje paspaudus "Išimti".

Suformavę visą užsakymą, spauskite “Tvirtinu”.

 

Užsisakant Jums taip pat reikės nurodyti, kur pageidaujate gauti knygas. Jei norite knygas siųsti kitam gavėjui, nei esate užsiregistravę, pažymėkite "Pažymėti, jei siunčiama kitam gavėjui" ir įrašykite pristatymo adresą ir gavėją. Toliau pasirinkite "Mokėjimo forma" ir spauskite "Perku".

 

Knygas galite užsisakyti ir el.paštu knygos@super.lt

JŪSŲ UŽSAKYMŲ ISTORIJA


Super.lt parduotuvėje kaupiama Jūsų užsakymų istorija.
Prisiregistravus, matysite nuorodą "Mano užsakymai", kurią paspaudus rasite visus super.lt Jūsų darytus užsakymus ir jų vykdymo statusą. "Neapmokėtą" krepšelį galima užsakyti dar kartą.

KAIP MOKĖTI UŽ PIRKINIUS

Internetinėje parduotuvėje Super.lt galima atsiskaityti:
- grynais pinigais (taikoma tik knygoms)
- banko pavedimu
- elektronine bankininkyste
-
Pasirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą.

Jūsų pirktoms prekėms galime išrašyti sąskaitą-faktūrą.

 
KIEK KAINUOJA PRISTATYMAS


Surinkę krepšelį, nurodę prekių pristatymo adresą bei pasirinkę prekių pristatymo būdą, krepšelio apačioje matysite pristatymo kainą.

 

Lietuvoje


Mūsų logistikos partneriai Venipak, Siunta EU Jūsų užsakytas prekes pristatys į bet kurią vietą Lietuvoje už 10 litų (nepriklausomai nuo perkamų prekių kiekio).

 

Europoje ar kitur užsienyje


Visus užsakymus į užsienio šalis pristato Lietuvos paštas. Užsienio pirkėjams taikomas Lietuvos Pašto tarptautinių siuntų kainininkas (siuntos pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio, pristatymo būdo ir šalies). Lietuvos pašto įkainius galite rasti www.post.lt tinklapyje.

 

SIUNTŲ PRISTATYMO LAIKAS LIETUVOS MIESTUOSE


Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00-21.00 darbo dienomis (zonos pagal miestus).

Kai gausite užsakymą patvirtinančią žinutę ir siųsite ją mums pasinaudodami el. pašto programos "Reply" ("Atsakyti") funkcija, prašome nurodyti patogų jums siuntos pristatymo laiką.


SIUNTŲ PRISTATYMO TRUKMĖ


Prekes pristatome per 2-3 darbo dienas.
Jeigu prekės neturime savo sandelyje ir užsakome iš tiekėjų/leidėjų - galime užtrukti iki 10 darbo dienų.
Jeigu prekės negalime pristatyti per 1-3 dienas arba jos tiražas pasibaigęs, informuosime, kada prekė bus pristatyta arba grąžinsime sumokėtą sumą į sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta.

Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai