Gera lovoje. Romanas /  Madame

Gera lovoje. Romanas / Madame

4,00 € 13,81 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Gera lovoje. Romanas / Madame
ISBN: 9955085665
Įrišimas: Kietas
Išleidimo metai: 2004
Puslapių skaičius: 479
Formatas: 13x20 cm
Vertėjas: Iš anglų kalbos vertė Dalė Virginija Jakutienė
Anotacija: Jaunos amerikiečių rašytojos pirmasis romanas “Gera lovoje” tapo tarptautiniu bestseleriu. Tai juokinga, stebėtinai švelni ir iki galo atvira istorija apie jauną žurnalistę, kuri išmoksta pamilti save storulę ir susikuria sau naują gyvenimo planą. Romaną apie sėkmę, savigarbą, ištikimybę, išvaizdą, seksą, santykius su kitais  smagu skaityti, nes jaučiasi, kad sakoma tiesa.

Dvidešimt aštuonerius metus Kenės Šapiro gyvenimas slinko beveik sėkmingai. Ji dirba reportere laikraštyje, myli savo draugus, savo foksterjerą Nifkiną. Iš dalies netgi susitaikė su savo storumu. Tiesa, mama iškrėtė netikėtą pokštą, o tėvas jau seniai dingo iš jos gyvenimo. Bet ką daryti, kai vieną dieną atsiverti visoje šalyje platinamą moterų žurnalą ir pamatai straipsnį “Mylėti apkūnią moterį”, kurį parašė... buvęs draugas Briusas? Ką gali jausti, kai paviešinamos tavo intymiojo gyvenimo paslaptys ir visų skaitomame žurnale esi išvadinama storule?

Tokį smūgį atlaikyti sunku. Bet rašytoja apginkluoja Kenę ne UZI, o aštriu humoru, savigarba ir tvirtomis ambicijomis. Kenė susikuria protingą ir stilingą naujo gyvenimo planą...

“Gera lovoje” – kiek kitoks požiūris į liūdesį, kurį moteriai tenka patirti dėl meilužio, tėvo ir savo pačios kaltės.
Autoriai: Jennifer Weiner
Leidykla: Alma littera
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai