Arklių dangus

Arklių dangus

7,75 € 26,76 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Arklių dangus
ISBN: 978-9986-34-168-X
Išleidimo metai: 2007
Puslapių skaičius: 232
Vertėjas: Vertė Vitalija Malinauskienė
Anotacija:

Subtiliai papasakota jaunos ištekėjusios, auginančios sūnų moters gyvenimo drama. Tai knyga apie nenumaldomai bėgantį laiką, prarastą vaikystę, sutrūkinėjusius žmonių ryšius.

„Nejaugi mūsų gyvenimas – tai žaidimas, kurio kai kurie langeliai beveik visai nusitrynę, neįžiūrimi, nejau mūsų gyvenimas – tai sąsiuviniai išplėštais lapais? Ar galima pradanginti dienas, savaites ir netgi metus taip, kaip vaikas mėto pliušinius žaislus, vėliau žiedus, ir kodėl niekada tas, anot žmonių, mažas pasaulis neatrodo didesnis? Mano gyvenimas būtent toks.

Nieko daugiau neprisimenu taip ryškiai, kaip tavo veidą, nieko taip aiškiai neprisimenu, kaip savo meilę tau. Apie ją nekalbu tikriausiai todėl, kad gėdijuosi tokio paprasto dalyko, tokio paprasto. O apie tave nekalbu, nes nežinau, kas tau atsitiko, nežinau nei kur, nei kada tave praradau.

Neįsivaizdavau, kad gali ateiti diena, kai tavo nebuvimas bus nepakeliamas, kai kažkas labai gražaus pavirs žaizda, ankštu, dusinančiu perlų vėriniu, rankas bjaurojančiomis žemėmis panagėse, įkyriai skraidančia aplink mane bite, mirtinai pavojingu, gražiu, galinčiu bet kada įgelti gyviu, tik kada tai atsitiks, – niekas nežino.“

Autoriai: Dominique Mainard
Leidykla: Žara
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai