Adrenalinas

Adrenalinas

5,79 € 19,99 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Adrenalinas
Žanras: Veiksmo
Gamintojas: Acme
Originalo kalba: Anglų
Pavadinimas originalo kalba: Crank
Režisierius: Mark Neveldine, Brian Taylor
Anotacija:
Ankstyvą rytą Čevą (akt. Jasonas Stathamas) pažadina netikėtas skambutis. Balsas kitame laido gale jam liepia pažiūrėti vaizdo juostą, kuri paaiškins tiek jo prastos savijautos, tiek ankstyvo skambučio priežastis. Verslo konkurentas Rikis Verona praneša Čevui, kad jam suleista dozė nuodų, vadinamų „Pekino kokteiliu“, kurie po valandos jį pribaigs.
Čevas nėra toks paprastas vaikinas, koks atrodė jo mylimajai Yv (akt. Amy Smart). Dvilypis ir slaptas samdomo žudiko gyvenimas pastaruoju metu itin sunkino jaunuolių santykius. Kaip tik dėl to Čevas ketino galų gale pasitraukti iš pavojingo verslo ir pradėti naują gyvenimą su mylima mergina. Deja, pasirodė, kad ne taip paprasta nutraukti ryšius su praeitimi...
Todėl po telefono skambučio vaikinui belieka sutelkti visas jėgas ir ropštis iš lovos. Kitaip jo gyvybė po valandos užges... Bet juk turi būti koks nors priešnuodis!
Jis skuba pas draugus Kailo ir gydytoją Mailsą. Jie – paskutinė Čevo viltis... Mailsas išsiaiškina, kad nuodai ima veikti lėtėjant širdies ritmui, todėl Čevo gyvybę išgelbės tik nuolatinės adrenalino dozės jo širdžiai.
Taigi, teks bėgti, plėšti vidury dienos, veltis į muštynes, vartoti stimuliuojamuosius, lėkti perpildytomis gatvėmis beprotišku greičiu.
Kol Mailsas ieško priešnuodžio, Čevas laksto Los Andželo gatvėmis. Jis ras ir nubaus tuos, kurie jį išdavė. Čevo niekas nesulaikys, nes jis jau neturi ko prarasti: jei tik sulėtins tempą, giltinė pačiups jo širdį ir suspaus lediniuose gniaužtuose...
 
 
 
Išleidimo metai: 2006
Aktoriai: Jason Statham, Amy Smart, Efren Ramirez
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai