Švytintis Vilnius

Švytintis Vilnius

34,90 € 120,50 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Švytintis Vilnius
Autoriai: Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė
Leidykla: Žara
Anotacija: Knyga „Švytintis Vilnius“ – dailininkės Ievos Babilaitės kelerių metų darbo, kurį ji skyrė šventumo, stebuklo temai, vainikavimas. Menininkė savo dėmesio objektu pasirinko keletą stebuklingais laikomų paveikslų, esančių įvairiose Vilniaus bažnyčiose, taip daugelį jų, o sykiu ir pačią stebuklo temą, iškeldama iš santūrios mūsų laiko tylos. Autorės darbuose sakralioji tikrovė tampa kone apčiuopiama savo guodžiančiu, gydančiu grožiu, ir tas „paliestas“, „pažadintas“ grožis pats savaime jau yra stebuklas.

Dailininkės darbus lydi eseistės Elvyros Kučinskaitės poetinės meditacijos, nutiesiančios žodžio jungtis tarp paveikslo originalo ir dailininkės interpretacijų, kviečiančios į intymią atvertį „anapusybės švytėjimui“, esančiam mumyse, ne „už mūsų“.

Knyga įpakuota specialioje dėžutėje. Prie knygos yra priedas – papildoma knygelė su bažnyčių aprašų bei esė tekstų vertimais į lenkų, anglų ir prancūzų kalbas.
Vertėjas: Zuzanna Mrozikowa (vertimas į lenkų kalbą), Elena Macevičiūtė (vertimas į anglų kalbą), Isabelle Chandavoine (vertimas į prancūzų kalbą)
Įrišimas: Kietas, įpakuota dėžutėje
ISBN: 978-9986-34-220-5
Formatas: 22x34
Išleidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 96
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai