Su Džok kiekvienam: netradicinė medicina

Su Džok kiekvienam: netradicinė medicina

7,95 € 27,45 Lt
Išparduota
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Su Džok kiekvienam: netradicinė medicina
ISBN: 9986-573-08-4
Knygos ištrauka: Plaštakų ir pėdų paviršiuje yra biologiškai aktyvus taškai, atitinkantys visus kūno organus ir dalis. Tų taškų dirginimas sukelia ryškų gydomąjį ir profilaktinį poveikį. Plaštakų ir pėdų taškai išsidėstę tam tikra griežta tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą. Tarp kūno organų ir juos atitinkančių taškų yra nuolatinis tam tikras ryšys. Prasidėjus ligai "signalinė" banga iš pažeistos kūno dalies arba organo nukreipiama į atitinkamą tašką ir jį sudirgina - taškas tampa labai skausmingas. Stimuliuojant tokį tašką, atsiranda "gydomoji" banga, kuri išgydo nesveiką organą.
Vaikštant, bėgiojant, dirbant rankomis taškai natūraliai masažuojami, irtai apsaugo kūną nuo ligų. Todėl visiems žinoma, kad geriausi vaistai - judėjimas ir darbas.
Kai natūralus taškų ir zonų masažas nepakankamas, žmogus gali susirgti. Tuomet tikslus, kryptingas taškų stimuliavimas paprastai duoda gerų rezultatų.
Su Džok terapija labai veiksminga, saugi ir paprasta. Profilaktikos ir sveikatingumo tikslais šia terapija gali naudotis kiekvienas žmogus be specialaus medicininio pasirengimo.
Išleidimo metai: 2002
Puslapių skaičius: 126
Formatas: 15x20 cm
Įrišimas: Minkštas
Vertėjas: Vertė A. Dundaitė
Anotacija: Knyga išmokys paprasčiausiais būdais suteikti pirmąją pagalbą pagal plaštakų ir pėdų taškų atitikmens sistemas.
Su Džok terapija, sukurta Pietų Korėjos mokslininko profesoriaus Park Jae Woo, - ne tik gydymo metodika, bet ir būdas įsisavinti pagrindinius gyvenimo dėsnius, siejant klasikinį Vakarų mokslą su ilgus amžius kauptomis Rytų medicinos žiniomis.
Kiekvienas žmogus lengvai gali įsisavinti Su Džok terapijos pagrindus ir daugeliu atvejų, nesikreipdamas į gydytojus ir nevartodamas vaistų, padėti sau ir savo artimiesiems.
Autoriai: Park Jae Woo
Leidykla: Asveja
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai