Punktyrai kelio paraštėse: kelionė į Iraną 2009 m.

Punktyrai kelio paraštėse: kelionė į Iraną 2009 m.

6,72 € 23,20 Lt
Išparduota
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Punktyrai kelio paraštėse: kelionė į Iraną 2009 m. vasarą
Formatas: 14x21
Puslapių skaičius: 304
Leidykla: Versus aureus
Autoriai: Marius Abramavičius
Anotacija: Knyga suteikia galimybę pažinti šiek tiek kitokį Iraną, tolimą kaip vos įžvelgiamas miražas, pilną įdomių, svetingų ir geranoriškų žmonių, verčia pamiršti nusistovėjusius stereotipus apie šią šalį kaip „apie pasaulio blogio ašį“. Gyvas ir vaizdingas autoriaus pasakojimas kupinas netikėtų atsivėrimų, iliustruojamas nepakartojamais gamtos vaizdais. Poetinės impresijos pinasi su mintimis apie tolimą krašto praeitį, istoriją, papročius ir tradicijas, mirguliuoja spalvomis ir šešėliais, skatina į viską žvelgti sielos akimis. „Netikėtomis akimirkomis tolimose kelionėse susivokiu ir tiesiog būnu ten, kur tuomet save randu, apsikabinu su pasauliu, nurimstu ir priimu.“

Marius Abramavičiaus (g. 1965 m. rugsėjo 13 d. Vilniuje) – fotografas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, keliautojas aplankęs daugelį pasaulio valstybių. Aktyviai dalyvauja Užupio Respublikos kultūrinėje-meninėje veikloje, akcijose, renginiuose, parodose, tarptautiniuose projektuose. Yra Užupio Meno Inkubatoriaus kūrybinių projektų koordinatorius.

2002 m. apdovanotas LATGA-A fotografijos nominacijoje, kaip autorius, kurio kūriniai dažniausiai naudojami Lietuvoje ir užsienyje. 2004 m. LATGA-A apdovanojimas metų autoriui vizualių menų srityje, kaip dailininkui ir fotomenininkui. 2005 m. pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos pripažintas „Metų autoriumi“ dailės ir fotografijos srityje.
ISBN: 978-9955-34-267-0
Įrišimas: Kietas
Išleidimo metai: 2010
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai