M.E.N.A.S. (MENAS)

M.E.N.A.S. (MENAS)

9,56 € 33,01 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: M.E.N.A.S. (MENAS)
Autoriai: Sebastian Cichocki
Leidykla: Modernaus meno centras
Anotacija: Sebastiano Cichockio knyga "M.E.N.A.S." - trečioji nuostabios menų serijos knyga 8-16 metų vaikams. Tačiau, panašiai kaip "D.I.Z.A.I.N.A.S." bei "N.A.M.U.K.A.S.", ji nesunkiai ras ir vyresnius skaitytojus. Šioje knygoje pasakojama apie šiuolaikinį meną, kuris nuolat vystosi ir keičiasi, ir dėl to yra labai įdomus.

Knyga "M.E.N.A.S." pasakoja apie įdomaus, gerai sumanyto meno atradimus, apie meną, sukurtą per pastaruosius penkiasdešimt metų: vietoj įprastų paveikslų ar skulptūrų rasite daugiadienius pasivaikščiojimus, miško sodinimą, pokalbius su žvėrimis, pastatų pjaustymą, sprogimus, plaukimą plaustu ir daugybę kitų nepaprastų dalykų ir istorijų.
Knygos autorius Sebastianas Cichockis yra Varšuvos šiuolaikinio meno muziejaus direktoriaus pavaduotojas, meno kritikas, kuratorius, daugybės straipsnių apie meną autorius. Puikiai išmanydamas šiuolaikinį meną knygai jis atrinko ir visiems suprantama kalba aprašė garsiausių šiuolaikinių pasaulio menininkų 51 kūrinį. Šiuolaikinis menas dar niekada nebuvo toks prieinamas. Autorius parodė, kad menas gali būti nepaprastas nuotykis, o menininkas – burtininkas, keičiantis tikrovę.

Banginis bibliotekoje, ąžuolu tapusi stiklinė, salos rožinėmis suknelėmis – šioje knygoje, kaip ir mene, viskas įmanoma!
Išleidimo metai: 2013
ISBN: 9786099540658
Puslapių skaičius: 216
Įrišimas: Kietas
Formatas: 21x21
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai