Mano gyvenimas

Mano gyvenimas

6,66 € 23,00 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Mano gyvenimas
Autoriai: Marc Chagall
Leidykla: Versus Aureus
Anotacija: Tai, ką pirmiausia išvydo mano akys – buvo gelda. Paprasčiausia keturkampė, apygilė, su užapvalintais kraštais gelda. Eilinė turgaus prekė. Joje aš sutilpdavau visas.
Taip savo gyvenimo istoriją pradeda Markas Šagalas – ypatingas dvidešimtojo amžiaus kūrėjas, įspaudęs ryškių pėdsakų tapyboje, grafikoje, keramikoje, knygų iliustravimo mene ir literatūroje. Regėtą aplinką, mylėtus artimus žmones, sutiktus draugus ir mokytojus jis iš tiesų piešia teptuku, o išmoningai pasitelkti žodžiai reikalingi, kad giliai į tapytojo širdį įstrigusius vaizdus išvystų skaitytojo akys.
Tepadeda man Dievas lieti ašaras tiktai tapant savo paveikslus! Juose pasiliks mano raukšlės, sunykusio veido blyškumas, amžiams atsispaus sielos vingiai...Menininkas priskiriamas prie litvakų, nes nuo pat vaikystės kalbėjo ir rašė jidiš kalba, būtent lietuviškuoju jos dialektu. Nemažai ir kitų gijų siejo Marką Šagalą su Lietuva: pirmasis jo mokytojas – Zarasuose gimęs litvakas Jehuda Penas, vėliau Sankt Peterburge sutiktas Mstislavas Dobužinskis, Lietuvos pasiuntinys Maskvoje Jurgis Baltrušaitis, o Paryžiuje – Vilniaus dailės mokyklų auklėtinių litvakų aplinka.
Išleidimo metai: 2011
ISBN: 9789955342984
Įrišimas: Minkštas
Puslapių skaičius: 256
Formatas: 14x21
Vertėjas: Iš prancūzų kalbos vertė Irena Ubienė
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai