Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti

Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti

5,18 € 17,89 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti
Autoriai: Lisa Bourbeau
Leidykla: Mijalba
Anotacija: Lise Bourbeau – 20 knygų, tarp jų perkamiausios „Klausykis savo kūno, geriausio savo draugo Žemėje“ autorė. Ji taip pat yra didžiausios Kvebeke asmenybės ugdymo mokyklos įkūrėja. Šios mokyklos filialai veikia daugiau kaip dvidešimtyje šalių.

Klausyk ir valgyk
Liaukimės save kontroliuoti Ar jūs žinote, kad jau daugelį metų mityba yra ta tema, apie kurią dažniausiai kalbama per masinės informacijos priemones? Iš tikrųjų ši pelninga industrija skatina daugybės knygų pasirodymą. Jų autoriai nagrinėja įvairius maisto produktus, siūlo stebuklingus receptus ir dietas. Ši knyga neturi nieko bendro su tokiais leidiniais, nes jos tikslas yra: • atskleisti, kad, be alkio, yra dar šešios priežastys, skatinančios mus valgyti; • leisti suprasti, kaip jūs kontroliuojate savo mitybą ir kokia žalinga jums yra ši kontrolė; • išmokyti greitai atpažinti emocinius savo sielos pažeidimus, kurie trukdo jums teisingai maitintis;
• padėti jums pamilti save ir susitaikyti su savo fiziniu ir dvasiniu kūnu, t. y. priimti save tokius, kokie esate kiekvieną akimirką.

Lise Bourbeau, visame pasaulyje pripažinta kaip kūno klausymosi specialistė, jums pateikia daugybę atsakymų ir naudingų patarimų. Ši novatoriška knyga visiškai kitokiu aspektu apžvelgia jūsų ryšį su tuo, ką jūs valgote. Skaitydami šią knygą pamatysite, kaip glaudžiai jūsų fizinis kūnas susijęs su emocinėmis, mentalinėmis ir dvasinėmis ypatybėmis.
„Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti“ yra vienintelė tokio pobūdžio knyga, kurioje pateikta technika yra paprasta ir lengvai panaudojama. Ši knyga padės jums visam laikui pakeisti savo gyvenimą ir jūsų santykį su maistu.
Išleidimo metai: 2011
Puslapių skaičius: 144
Įrišimas: Minkštas
Formatas: 15x21 cm.
Vertėjas: Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Vingelienė
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai