Kaip įveikti depresiją

Kaip įveikti depresiją

4,99 € 17,23 Lt
Išparduota
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Kaip įveikti depresiją
ISBN: 9955-619-70-8
Išleidimo metai: 2006
Puslapių skaičius: 168
Formatas: 11x19 cm
Įrišimas: Minkštas
Vertėjas: Stanislovas Poniškaitis
Anotacija:

Depresija – viena labiausiai civilizuotą pasaulį kankinančių ligų. Yra prirašyta begalės medicininių knygų šia tema. Šis leidinys – ne psichologijos ar psichiatrijos veikalas, o Dievo žodžiu ir kasdienine kunigo patirtimi paremta knyga. Serafino Falvo buvo vienas iš katalikų charizmatinio atsinaujinimo savo šalyje pradininkų, yra Pelage (Florencijos provincija) esančios bendruomenės „Jėzus – meilė“ steigėjas ir vadovas, parašė daugybę knygų.

Autorius, kalbėdamas apie depresiją, teigia: „Nuo depresijos nėra išsivaduojama kaip nuo lengvo galvos skausmo – išgeriant aspirino tabletę, – reikia, kad pacientas taip pat bendradarbiautų. Būtent toks ir yra šio darbo tikslas – kuo aiškiau bei tiesmukiau paaiškinti, kaip galima bendradarbiauti su Viešpačiu. Tai krikščioniškas metodas, kuris vis dėlto neatmeta specialistų – nuo psichologo iki psichiatro – įnašo, bet jį pritaiko laikydamasis neklaidingų Evangelijos dėsnių“.

Kaip rašoma knygoje – „Žmogaus širdis yra neišmatuojama gelmė, gilesnė už jūrą ir platesnė už dangaus erdves. Tik begalinė Dievo meilė gali ją pripildyti. Net jei būtų užvaldyti visi pasaulio daiktai, jie pasirodytų esą netinkami begaliniams mūsų širdies poreikiams patenkinti.

Autoriai: Serafino Falvo
Leidykla: Katalikų pasaulio leidiniai
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai