Heidelbergo katekizmas. Studijų vadovas

Heidelbergo katekizmas. Studijų vadovas

4,60 € 15,88 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti?
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Heidelbergo katekizmas. Studijų vadovas
Autoriai: G.I. Williamson
Leidykla: Reformatų literatūros centras
Anotacija:

Heidelbergo katekizmas – vienas iš tiksliausių Reformacijos laikotarpio išpažinimų.


Ištikimas milijonų mokytojas, atlaikęs laiko išbandymą. Ir šiandien jis – viena iš geriausių mokomųjų priemonių išaiškinti, ką reiškia būti krikščionimi.


Kaip rodo pavadinimas, Heidelbergo katekizmas buvo parašytas Vokietijoje. Frydrichas III, Reformacijos laikais Heidelberge gyvenęs vietinis valdytojas, nusprendė, kad reikia geresnio vadovėlio religiškai šviesti pavaldinius. Taip atsirado katekizmas, kurio pagrindinis autorius – Zacharijas Ursinas ir kuris pavadintas pagal savo kilmės miestą. Jis buvo išleistas 1563 metais ir greitai bei plačiai priimtas.


Trečiojo leidimo katekizmas jau padalytas į 52 skyrius – būtent tiek savaičių turi metai. Nuo tų laikų ligi šiol daugelio reformatų bažnyčių ganytojai, atskleisdami biblinę doktrinos sistemą, naudojasi šiuo katekizmu. Greitai katekizmas buvo išverstas į olandų kalbą ir turbūt niekur taip nepamėgtas, kaip Olandijos bažnyčiose. Vis dėlto jis plačiai priimtas ir daugelyje kitų pasaulio šalių ir yra vienas iš dažniausiai studijuojamų krikščionių tikėjimo apibendrinimų.

Išleidimo metai: 2010
ISBN: 978-9955593157
Puslapių skaičius: 218
Įrišimas: Minkštas
Formatas: 13,5x21,5
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai