Geležinis kulnas

Geležinis kulnas

4,11 € 14,19 Lt
Kiekis
Į krepšelį
Pristatymo terminas iki 4 darbo dienų
Pristatymo kaina - siunčiama paštu, priklauso nuo knygų svorio
Apmokėjimas - gavus laišką, kad užsakymas paruoštas
Norite pasiteirauti? 8 682 53171 senanauja@gmail.com
Prekės aprašymas
Pavadinimas: Geležinis kulnas
Leidykla: Bonus animus
Autoriai: Džekas Londonas
Anotacija: Amerikiečių literatūros klasiko Džeko Londono 1908 m. parašytas utopinis romanas. Oligarchija, išsigandusi, kad rinkimų keliu į valdžią JAV gali ateiti socialistai, 1912 m. užgrobia valdžią šalyje ir siekia su kitų šalių oligarchais valdyti visą pasaulį. Prasideda kelis šimtmečius užsitęsusi kova. Romane vaizduojami pirmieji šios kovos dešimtmečiai, apie kuriuos pasakoja revoliucionierių įsimylėjusi universiteto profesoriaus dukra.

Geležinio kulno“ įkvėptas 1949 metais Džordžas Orvelas parašė romaną „1884-ieji“.

„Didžiausia Eivis Everhardt rankraščio vertė – tai, kad niekur kitur nerasime taip puikiai perteiktos žmonių, gyvenusių audringais 1912-1932 metais psichologijos – jų paklydimų ir neišmanymo, abejonių, baimių ir klaidingų sprendimų, jų etinių iliuzijų, nesutramdomų aistrų, neįsivaizduojamo savanaudiškumo ir egoizmo. <...> Mes ne tik suprantame Eivis Everhardt meilę jos vyrui, bet kaip ir jis, nuo pat pradžių juntame miglotą ir siaubingą Oligarchijos šešėlį. Mes juntame, kaip Geležinis Kulnas (taiklus pavadinimas, ar ne?) kyla virš žmonijos, taikydamasis ją sutraiškyti“.
Antonis Mereditas, Ardis, Broliškos Meilės metai, lapkričio 27.

„Ar, pasidavę fatalizmui ir nesiimdami valingų politinių sprendimų neartėjame prie oligarchinio valdymo, prie modelio šalies su įtakinga oligarchų grupe ir didele, tačiau lengvai manipuliuojama skurdo klase?“
LR Prezidentas Valdas Adamkus. Metinis pranešimas (2005 m.)
ISBN: 978-9955-754-06-0
Puslapių skaičius: 232
Išleidimo metai: 2008
Įrišimas: Minkštas
Formatas: 14x22
 
Knygos Filmai, Muzika, Žaidimai